Турция, Аланья, Justiniano Club Alanya 4*, 30.07.2016 - 09.08.2016

Для початку хочу подякувати TopTour за допомогу у виборі туру, за детальну інформацію щодо ситуації в Туреччині та регіоні, за прекрасне відношення до клієнтів! Організація туру - на найвищому рівні, задоволені всім колективом!

Самим відпочинком, власне, теж задоволені. Всього нас до Туреччини зібралося 10 чоловік: 7 дорослих і 3 діток, на 10 ночей. Тур почали підбирати за місяць до початку відпочинку. Основними вимогами були: розміщення на першій лінії, пляж пісочний з дрібною галькою, наявність дитячого майданчику, міні-клубу, розваг для дітей, велика та зелена територія готелю, і, звичайно, не космічна ціна. Вибрали готель Justiniano Club Alanya 4*, ні разу не пошкодували.

Виліт у нас був о 5:30, рейс не затримували, і по прибутті в готель ми навіть встигли на пізній сніданок. Після сніданку нас розселили по кімнатах, хоча було лише біля 12:00. Дві кімнати ми за 5$ поміняли на інші, так як не сподобалось їх розташування.

Як виявилось, територія готелю Justiniano Club Alanya 4* була об'єднана з територією Justiniano Deluxe Resort 5*, і в нашому розпорядженні була обширна зелена територія, досить великий пляж, три дорослих і два дитячих басейни, два дитячі майданчики, водні горки, кілька ресторанів та барів. Територія дуже чиста, персонал приємний. Протягом всього дня були якісь розваги, аніматори старались на славу. Вечорами була спочатку дискотека для діток, потім програма для дорослих.

Починаючи з 7:00 і до 23:00 постійно було що поїсти чи перекусити, нам було це дуже актаульно з дітками.

Сподобались номери в готелі. Жили ми у триповерховому бунгало, на першому поверсі. Кімната чиста та велика, одне ліжко двоспальне, одне звичайне і маленький диванчик. З балкону виходили до дитячого басейну))

Море нас зустріло чистотою, теплою водою та великими хвилями, діти були в захваті, та і дорослі теж.

Взагалі, відпочинком повністю задоволені, від початку до кінця! Раджу всім TopTour та Justiniano Club Alanya 4*!

Автор: Ющук Олеся
Отзыв добавлен: 23.08.2016
Мы перезвоним
Когда перезвонить:
в
Напишите ваши пожелания по улучшению сайта
Индивидуальный подбор тура