Египет, Шарм Эль Шейх, Sunrise Diamond Beach 5*, 27.05.2016 - 03.06.2016

Відпочивали сім'єю вперше в житті за кордоном. Відпочинок пройшов на найвищому рівні. Отримали нові незабутні враження від поїздки.

Готель розташований на першій лінії від моря, ідеально підходить для сімейного відпочинку з дітьми: є дитячий клуб із веселими, позитивними аніматорами, аквапарк, дитячі басейни, щовечора - дитяча дискотека та різні розважальні програми. Син був в повному захваті!

Велика територія готелю завжди була чистою і доглянутою: трав'яні газони з автоматичним поливом, різноманітні квіти, оригінальне освітлення території ввечері та вночі.

Інфраструктура готелю вражає, тут є все, що необхідно для комфортного відпочинку: дивовижне море прямо під боком з власним понтоном; багато місця біля моря із шезлонгами та зонтами; аквапарк і декілька басейнів (4, чи 5) з барами біля кожного; декілька ресторанів з різноманітними смачними стравами; протягом всього дня проходять програми для розваг з аніматорами - аеробіка, поло, футбол, волейбол, теніс; на всій території і в номері – безкоштовний інтернет.

Персонал в готелі привітний, позитивний. Особливу увагу приділяють чистоті в номері, ресторанах, всій території.

Раджу даний готель всім, а також раджу Top Tour і висловлюємо окрему подяку Олександру за професійну організацію подорожі, індивідуальний підхід та оперативність!

Автор: Міщенко Микола
Отзыв добавлен: 07.06.2016
Мы перезвоним
Когда перезвонить:
в
Напишите ваши пожелания по улучшению сайта
Индивидуальный подбор тура