Правила участі в бонусній програмі!

Бонусна програма - це система взаємовідносин компанії та клієнта - учасника програми, за допомогою якої такий клієнт отримує право на постійні привілеї та додаткові можливості у вигляді різних бонусів, знижок, подарунків, індивідуальних повідомлень та інше.

Кожен учасник бонусної програми отримує індивідуальну бонусну карту для ідентифікації такого учасника в програмі, на рахунок якої будуть нараховуватися бонуси (кошти в грошовому еквіваленті) та яка буде містити інші обліково-інформаційні дані учасника.

Учасник програми - це клієнт турагентства - власника Програми (далі - турагентство), який мінімум один раз придбав тур в такому турагентстві, надав персональні дані (e-mail, телефон, та сканкопію першої сторінки закрдонного паспорта) на отримання картки та зарахування до учасників програми і отримав бонусну карту.

Порядок отримання бонусної картки: після придбання клієнтом першого туру в турагентстві та надання персональних даних кожного з учасників туру (e-mail, телефон, та сканкопію першої сторінки закордонного паспорта), відкривається віртуальна бонусна карта з персональним номером, який обов’язково озвучується клієнту. Після придбання другого туру видається фізична, пластикова бонусна карта без строку дії і також з персональним номером, який буде потрібен для використання бонусів на карті.

Порядок нарахування бонусів на бонусну карту:

 1. При купівлі клієнтом першого туру в турагенції на рахунок його бонусної картки нараховуються бонуси у розмірі 2% від вартості придбаного туру, які дорівнюють 2% вартості туру в гривневому еквіваленті, які учасник може використовувати для оплати наступного туру.
 2. При купівлі учасником другого туру в турагенції на рахунок бонусної картки учасника нараховуються бонуси у розмірі 3% від вартості придбаного туру, які дорівнюють 3% вартості туру в гривневому еквіваленті, які учасник може використовувати для оплати наступного туру.
 3. При купівлі учасником третього і більше турів в турагенції на рахунок бонусної картки учасника нараховуються бонуси у розмірі 4% від вартості придбаного туру, які дорівнюють 4% вартості туру в гривневому еквіваленті, які учасник може використовувати для оплати наступного туру або турів .

Порядок нарахування бонусів за приведення друга:

 1. Якщо за Вашою рекомендацією за придбанням туру в турагентство звернувся новий клієнт, який раніше не здійснював покупки в такому турагентстві, то на рахунок вашої бонусної картки будуть нараховані бонуси у розмірі 1% від вартості придбаного новим клієнтом туру або від вартості найдорожчого туру, якщо турів декілька.
 2. Якщо за рекомендацією учасника за придбанням туру в турагентство звернеться ще один, другий, новий клієнт, який раніше не здійснював покупки в такому турагентстві, то на рахунок бонусної картки учасника, який зробив рекомендацію, будуть нараховані бонуси у розмірі 1% від вартості, придбаного другим клієнтом, туру або від вартості найдорожчого туру, якщо турів декілька.
 3. Якщо за рекомендацією учасника за придбанням туру в турагентство звернеться третій новий клієнт (і більше), який раніше не здійснював покупки в такому турагентстві, то на рахунок бонусної картки учасника, який зробив рекомендацію, будуть нараховані бонуси незмінно при приводі інших нових клієнтів в розмірі 2% від вартості придбаного, третім клієнтом і більше, туру або від вартості найдорожчого туру, якщо турів декілька.

Важливо для всих учасників програми:

 1. Для використання бонусів потрібно назвати номер бонусної карти та номер телефону власника. Тільки так система зможе надати доступ менеджеру до ваших бонусів.
 2. При втраті чи пошкоджені бонусної карти всі накопичені кошти на ній згорають.
 3. Бонуси, нараховані на картку учасника, при їх невикористанні сумуються і накопичуються, і можуть використовуватися в будь-який момент учасником при купівлі наступного туру або турів.
 4. Бонуси можна передавати третій особі як подарунок. По закінченні бонусів на бонусній карті при купівлі нового туру, бонуси знову нараховуваються.
 5. Програмою передбачено термін згоряння бонусів.

Термін згоряння бонусів – це строк, по закінченні якого всі невикористані бонуси на рахунку бонусної картки будуть анульовані. Цей термін (період) становить 365 днів з дня останньої покупки туру.

Дата згоряння бонусів збільшується на один термін згоряння (365 днів) за умови покупки туру одним із власників карти.

 1. Максимальний відсоток від вартості туру, який може бути списаний бонусами, не може перевищувати 10% вартості такого туру.
 2. У разі зміни персональних даних учасника (ПІБ, e-mail, номер телефону і т.д.) учаснику необхідно повідомити про це турагентство за допомогою e-mail або іншим шляхом.
 3. Турагентство залишає за собою право вносити зміни в правила участі в Програмі.
 4. Незнання даних правил не є підставою для пред'явлення будь-яких претензій з боку клієнтів турагентства.

З повагою і побажаннями гарного відпочинку, Ваше турагентство «ТопТур»

Мы перезвоним
Когда перезвонить:
в
Напишите ваши пожелания по улучшению сайта
Индивидуальный подбор тура